Prezenty firmowe dla klientów na święta – 10 najlepszych propozycji na upominek

Dziś o tym jakie wybrać sprawdzone prezenty firmowe dla klientów na święta. Wszyscy Klienci biznesowi, a szczególnie Ci, którzy zauważalnie przyczynili się do sukcesu firmy, powinni z okazji świąt otrzymać podarunek. Jaki? Podkreślający wdzięczność i wizję przyszłej, owocnej i pełnej zaangażowania współpracy. Oto 10 ciekawych propozycji prezentów świątecznych dla Klientów, które skutecznie w tym pomogą.

Prezenty firmowe na święta – jakie wybrać?

Prezenty firmowe na święta z logotypem firmy nie muszą być nudne. Wręcz przeciwnie, coraz częściej są oryginalne, funkcjonalne i przydatne przez lata, a co za tym idzie, dzięki umieszczonemu na nich logotypowi, przypominają o danej firmie.

Jakie powinny być świąteczne upominki lub prezenty firmowe? Mamy dla Was kilka wskazówek, powinny:

  • być estetyczne, atrakcyjne wizualnie i poręczne;
  • przydawać się w wielu sytuacjach, zarówno w czasie pracy, jak i wolnych chwilach;
  • eksponować logotyp firmy w sposób elegancki i nienachalny, lecz zdecydowanie widoczny;
  • być jakościowe, co naturalnie budzi skojarzenie przedsiębiorstwa z trwałym i zaufanym partnerem do prowadzenia biznesów.

Skoro istnieje tak wyczerpująca lista, to jakie zgodne z nią świąteczne prezenty firmowe z logo warto wybrać? Oto dziesięć najciekawszych propozycji.

Firmowe prezenty świąteczne – najlepsze upominki dla klienta

Nie ma wątpliwości, że świąteczne prezenty firmowe dla Klientów muszą podkreślać ich rolę w codziennym budowaniu przyszłości firmy. To podziękowanie za współpracę i nadzieja na kolejne wspólne projekty. Z tego powodu nasze propozycje są oryginalne, praktyczne i odpowiadają na potrzeby kontrahentów.

1. Ekologiczne upominki jako firmowe prezenty na święta

Firmowe prezenty na święta w postaci ekologicznych upominków to dodatkowa wartość dla klienta, a także gwarancja zadowolenia z bycia częścią zielonej zmiany. Na rynku można znaleźć wiele ekologicznych produktów. Przykładowo w naszej ofercie znajdują się produkty na prezenty wykonane z materiałów, takich jak korek, washpapa, ekologiczna skóra czy papier do szycia. Do kolejnych ciekawych opcji należą notesy, podkładki na stół i pod kubek, a także praktyczne torebki czy nerki. Popularnością wyróżniają się również bidony będące alternatywą dla plastikowych butelek.

Wybranie tego typu podarunku, dla wielu Klientów jest jasnym komunikatem mówiącym o tym, że firma patrzy w przyszłość i już dziś chce działać dla dobra planety.

różne akcesoria z materiału korkowego

2. Pospolity prezent firmowy na święta

Druk na koszulkach własnego pomysłu to kolejna nasza propozycja na prezent dla klienta. Kto nigdy nie miał koszulki z nadrukiem firmy lub z całym własnym wzorem? Taki upominek, jeśli zostanie odpowiednio dopasowany, może być ubierany w rozmaitych okolicznościach – podczas różnego typu imprez, zjazdów, wyjść, w czasie treningu, a także w czasie wolnym. A przede wszystkim jest to prezent użyteczny, jeden zapasowy T-shirt czasami potrafi uratować skórę, dlatego wiele osób na pewno ucieszy się z takiego świątecznego upominku. Koszulki spersonalizowane mogą być wykonane także własną metką – taki prezent to coś więcej niż zwykła koszulka reklamowa.

zielona koszulka z nadrukiem na turkusowym tle

3. Prezent firmowy na święta – ekskluzywny upominek na czas odprężenia i relaksu

Dość popularnym prezentem są wyżej wspomniane koszulki z nadrukiem cyfrowym, są praktyczne, jednak bardzo pospolite, jeśli chcesz podarować klientowi na święta coś bardziej unikalnego to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Jest to coś co klient będzie mógł używać w czasie relaksu lub wieczornego odprężenia, mamy na myśli estetyczne i miłe w dotyku szlafroki!

Szlafroki frotte lub satynowe to przemiły, wyjątkowy i unikalny prezent, coraz częściej zauważalny w szafach osób w każdym wieku. Tego typu ekskluzywne prezenty firmowe na Boże Narodzenie przydają się w chwilach odpoczynku, a co za tym idzie, zawsze budzą miłe skojarzenia z firmą.

Szlafrok z firmowym logo na prezent dla klienta

4. Stylowo i pomysłowo, czyli nakrycie głowy jako prezent firmowy na święta

Jeszcze jeden prezent firmowy na święta z kategorii ubrań, który cieszy się popularnością – nakrycia głowy. Praktyczna czapka świetnie sprawdza się zimą. Wykonanie ich poprzez szwalnię usługową daje duże możliwości jeśli chodzi o kroje, barwy, materiały czy grafiki. Do wyboru do koloru, a co ważne, daje to możliwość umieszczenia logotypu firmowego w dowolny sposób, a także stwarza możliwości do pełnej personalizacji produktu. Dzięki temu świąteczne prezenty firmowe w postaci nakryć głowy są dobrze dobrane i chętnie noszone przez Klientów. Alternatywą związaną ściśle ze świętami Bożego Narodzenia może być także czapka świętego Mikołaja.

Czapka świętego Mikołaja

5. Prezenty na święta firmowe dla Klientów – pobudzamy zmysł węchu

Prezenty firmowe na święta kojarzą się z praktycznością i estetyką, dlatego w zestawieniu nie może zabraknąć zapachowych świec. Takie upominki podkreślają to, co w tej okazji najważniejsze: wspólną radość. Świeca swoim intensywnym zapachem zapewnia dodatkowe, przyjemne doznania wszystkim domownikom przebywających u Klienta, a jej blask tworzy rodzinną, ciepłą atmosferę. To wszystko pozytywnie wpływa na postrzeganie firmy z której pochodzi ten firmowy upominek świąteczny.

Zestaw świec na prezent dla klienta

6. Zestaw do whisky – dla zadowolenia podniebienia

Zestaw do picia whisky złożony z praktycznych elementów, takich jak szklanki, szczypce lub kamienie do schładzania napoju czy innego typu ozdobne dodatki przydają się podczas różnych okazji. Można ich użyć zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i w domowym zaciszu w czasie relaksu, imprez lub rozmyślań. Jeśli zostaną umieszczone w ozdobnym opakowaniu, np. skrzynce, dodadzą upominkowi prestiżu, co na pewno ucieszy obdarowaną osobę i sprawi, że poczuje się doceniona.

Zestaw do whisky na prezent firmowy na święta

7. Najbardziej uniwersalny prezent firmowy na święta

O ile whisky nie jest alkoholem wybieranym przez wszystkich, tak wino dobrze wypadnie w każdym towarzystwie. Nic dziwnego, że zestawy do tego trunku cieszą się taką popularnością. Wino już na pierwszy rzut oka kojarzy się ze spokojnymi wieczorami, a te mogą być jeszcze przyjemniejsze dzięki kompleksowym zestawom z praktycznymi dodatkami. Wina mogą tworzyć zestaw z nalewakiem, zatyczką, pierścieniem na butelkę i nożem kelnerskim. Tak jak w przypadku wyżej opisanego zestawu, tak i w przypadku zestawu do wina odpowiednie opakowanie znacząco wpływa na dobry odbiór podarunku przez klientów.

Zestaw do wina na prezent firmowy na święta

8. Świąteczne maskotki na prezent cieszą dużych i małych

Czy świąteczne maskotki mogą cieszyć w każdym wieku? Zdecydowanie tak. Ponadto maskotki świetnie się prezentują nie tylko, jeśli są utrzymane w kolorze logotypu przedsiębiorstwa, ale również wtedy, gdy mają umieszczoną na głowie świąteczną czapeczkę. Szczególnie dużą popularnością wśród prezentów dla klientów cieszą się renifery i misie. Ten typ firmowego prezentu daje duże możliwości, poza wymienionymi zwierzakami, producent maskotek na zamówienie zrealizuje zlecenia na dowolny typ maskotki.

Pomysł ten może stanowić świetne rozwiązanie dla osób z dziećmi, które docenią zaangażowanie firmy w rodzinne relacje. Klienci na pewno z przyjemnością uszczęśliwią również swoje pociechy firmowym upominkiem od ich kontrahenta.

9. Zestawy upominkowe w eleganckim opakowaniu – tradycyjnie i stylowo

Zestawy upominkowe złożone z praktycznych, estetycznych i świątecznych upominków zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Do tych popularniejszych elementów pakowanych do ozdobnego kartonika lub skrzyneczki należą przede wszystkim różnego typu kubki, notesy czy termosy. Bezpiecznie zapakowany zestaw może zostać przesłany kurierem, a samo świąteczne opakowanie może stać się pamiątką miłego gestu.

Upominkowy zestaw świąteczny na prezent dla klienta

10. Świąteczny prezent dla klienta na Boże Narodzenie

Ostatnim pomysłem na atrakcyjny prezent jest szklany lampion. To tradycyjna ozdoba świąteczna, która może stać na półce, lub może może zostać zawieszona przez klienta w dowolnie wybranym przez niego miejscu. Wewnątrz lampionu może być widać świąteczną scenerię rozświetlaną przy pomocy światła zasilanego bateriami.

Szklany lampion na prezent firmowy

Pomysły na prezenty firmowe

Pomysły na świąteczne prezenty firmowe to niemal temat rzeka. Wiele w kwestii ich wyboru zależy od branży działalności, wielkości firmy, poziomu zaangażowania Klientów oraz okresu współpracy.

Po wielu latach doświadczenia, w naszej firmie wiemy, że świąteczne prezenty firmowe mimo tego, że stanowią wyzwanie, mogą być wyjątkowe i idealnie wpasowywać się w potrzeby kontrahentów. Nie muszą stanowić generycznej, powtarzanej przez wszystkich przedsiębiorców opcji! Przedstawione przez nas propozycje to same pewniaki, zależnie od tego jakiej wartości prezenty chcesz przekazywać klientom, możesz nasze propozycje łączyć w zestawy.

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem którejś z propozycji z własnym logo lub nawet nie znalazłeś tu propozycji odpowiednich dla siebie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub pod adresem mailowym biuro@topq.pl . Oprócz wskazanych, posiadamy w ofercie tysiące gadżetów. Wspólnie wybierzemy odpowiednie prezenty firmowe, które zachwycą Twojego klienta w okresie świąt!

Wróć na górę strony