Klienci i partnerzy:
Disney
Orlen
Sony
Samsung
Lotos
PZU
Microsoft
Intel
Reserved
Cropp
Star Wars
Sinsay
Marvel
Energa

Produkcja odzieży na licencji

Chyba nie ma fajniejszego nadruku na koszulce niż superbohater, Myszka Mickey czy rycerz Jedi. Mieliśmy możliwość realizacji setek projektów na licencji Disney’a, Star Wars czy Marvela, a każdy z nich był prawdziwym hitem. Klienci do dzisiaj często do nich wracają, a nam pozwala to chociaż na chwilę przenieść się w świat fantazji.

Pokazy mody

Nasze projekty to nie tylko proste nadruki z przodu koszulek. To prawdziwe dzieła sztuki, które zdobiły wybiegi na wielu pokazach mody. Dzięki nim każdy może poczuć się jak model i wyróżnić z tłumu. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

Imprezy firmowe, spotkania, szkolenia

Nie ma takiej imprezy czy szkolenia firmowego, które mogłoby się obejść bez okolicznościowych gadżetów. Koszulki, breloki, smycze czy plecaki z widocznym logo firmy pozwalają nam poczuć się jedną drużyną i pomagają w integracji, a w notesach i notatnikach zapiszemy wszystkie ważne informacje szkoleniowe.

Marka własna Shellbag

Shellbag to dla nas projekt wyjątkowy. Od samego początku chcieliśmy stworzyć coś własnego z ciekawym designem i doskonałą jakością. Nasza oferta to autorskie pomysły zawsze zgodne z panującymi trendami. Plecaki, nerki, kosmetyczki, dodatki do garderoby- każdy znajdzie coś dla siebie.