Jakie gadżety firmowe z logo wybrać dla pracowników? 10 najlepszych pomysłów

Każdego roku u wielu przedsiębiorców pojawia się myśl – jakie gadżety firmowe wybrać dla swojego przedsiębiorstwa? Podarunki tego typu to okazja, by zbliżyć do siebie ludzi w firmie i poza nią. Aby to ułatwić, warto zaplanować takie gadżety firmowe, które będą funkcjonalne. Jakie z nich cieszą się szczególnie dobrą opinią wśród pracowników? Oto 10 uniwersalnych, oryginalnych i praktycznych propozycji, które możesz spersonalizować w dowolny sposób dodając na nie logo lub cały własny wzór .

10 propozycji dla pracowników – oryginalne reklamowe gadżety firmowe z logo

Wybierając 10 propozycji oryginalnych gadżetów dla pracowników, skupiliśmy się przede wszystkim na rzeczach, które są praktyczne dla wszystkich. To bardzo ważne, by niezależnie od wieku zatrudnionych, ale też branży czy wielkości firmy, wybierać takie reklamowe gadżety firmowe z logo, które nie zostaną rzucone w kąt. Zamiast tego będą łączyć praktyczną funkcję użytkową z subtelną reklamą, np. podczas zakupów czy innych form codziennej aktywności. Takie rozwiązanie prowadzi do pozytywnych skojarzeń z pracodawcą.

1. Torby bawełniane lub plecaki z logotypami jako gadżety firmowe z logo

Jakie gadżety firmowe z logotypem wybrać, by być pewnym dobrego wyboru? Bardzo częstą decyzją są torby bawełniane lub plecaki. Dlaczego? Ponieważ pracownicy używają ich w przeróżnych okolicznościach, np. podczas spacerów, wyjazdów czy zakupów. Dzięki temu postępują ekologicznie (nie muszą kupować nowych torebek za każdym razem, gdy są w supermarkecie), a jednocześnie firma kojarzy im się pozytywnie podczas wykonywania codziennych zadań.

Torby firmowe

2. Pokrowiec lub torba na laptopa – gadżet dla bezpiecznego użytkowania sprzętu

Jedną z tych rzeczy, które niewątpliwie przydają się pracownikom biurowym, są praktyczne pokrowce lub torby na laptopy. Niezależnie od tego, czy pracują stacjonarnie, hybrydowo, czy zdalnie, oraz czy będą używać ich do użytku prywatnego czy zawodowego. Dobrej jakości pokrowce są świetnym sposobem na przedłużenie żywotności sprzętu. To mniejsze ryzyko uszkodzenia oraz dostania się do środka zabrudzeń. Do zestawu z pokrowcem warto dobrać praktyczny powerbank lub pendrive (także dostępne w naszej ofercie).

Torba firmowa na laptop

3. Butelka na wodę z logotypem? Ekologicznie i na czasie

Fajne i ciekawe gadżety firmowe z logo coraz częściej zachęcają do świadomych zmian, które mają na celu zmniejszyć ślad węglowy. Zmiany te często zaczynają się w kuchni – od segregacji, tego, co znajduje się na talerzu lub sposobu podawania napoi. Dobrą zmianą jest m.in. zaprzestanie kupowania plastikowych butelek w sklepie, a zamiast tego posiadanie wygodnej, trwałej butelki na wodę, które przez lata będzie znajdować się pod ręką, np. w pracy, na urlopie czy podczas spacerów.

Firmowa butelka na wodę

4. Parasolki z logotypem jako gadżet firmowy – od razu rzucają się w oczy

Kto nigdy nie marzył o parasolce, szczególnie podczas silnej i niespodziewanej ulewy? Wysokiej jakości parasole reklamowe z własnym nadrukiem to gadżety często niedoceniane, a przecież tak potrzebne przez cały rok! Co więcej, takie gadżety firmowe przydadzą się nie tylko pracownikowi, ale również pozostałym członkom jego rodziny.

Parasol firmowy z własnym nadrukiem

Gadżety firmowe z logo dla pracowników – Sprawdź kojarzące się z wakacjami

Pracownicy, nawet najbardziej zaangażowani w pracę i będący pasjonatami danej branży, lubią urlopować. Z tego powodu warto wziąć pod uwagę wręczenie gadżetów, które sprawdzają się podczas lata – choć na wakacjach lepiej odpoczywać od pracy, miły gest może sprawić, że chwilowe wspomnienie miejsca zatrudnienia będzie kojarzyć się wyłącznie pozytywnie.

5. Pokrowiec na walizkę jako gadżety firmowe z logotypem

To jeden z tych przedmiotów, których często brakuje w domach pracowników. Przydaje się, by walizka się nie ubrudziła, a jednocześnie szybko wyróżnia ją np. na lotnisku, gdy trzeba znaleźć swój bagaż! To gadżet często zamawiany w naszej firmie. Wybierają go pracodawcy chcący się wyróżnić. Wysokiej jakości nadruk wykonuje nasza drukarnia sublimacyjna. Materiał zszywany jest według ustalonej specyfikacji lub jako rozmiar uniwersalny – tym zajmuje się nasza szwalnia usługowa.

Firmowy pokrowiec na torbę podróżną

6. Nerka firmowa jako gadżet dla pracowników

Nerka z własnym wzorem Twojej firmy podczas podróży, tych krótszych i dłuższych, przyda się jako alternatywa dla torby lub plecaka. Ten gadżet przydaje się, gdy chce się zabrać ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy, np. dokumenty, telefon i pieniądze.

Nerka firmowa na pas

7. Kosmetyczka gadżetem firmowym o wielu zaletach

Niewielka, lecz praktyczna kosmetyczka z Twoim własnym wzorem to świetny sposób, by przed podróżą zapakować najpotrzebniejsze rzeczy. Dzięki niej nie dojdzie do rozlania i uszkodzenia kremów, płynów czy innych produktów. Pracownicy na pewno będą wdzięczni za takie zabezpieczenie.

Kosmetyczka firmowa

8. Okulary przeciwsłoneczne coraz popularniejszym pracowniczym gadżetem firmowym dla pracowników

To jeden z tych gadżetów, który wciąż bywa nieco szokujący, choć coraz częściej znajduje się na listach pomysłów na firmowy gadżet z logo. Dlaczego? Ze względu na to, że pracownicy noszący identyczne okulary wprowadzają wesołą atmosferę w biurze, a także mają powód do rozmowy nawet z tymi zatrudnionymi, z którymi wcześniej nie mieli kontaktu. Miłe relacje w przedsiębiorstwie dzięki gadżetowi? Wielu przedsiębiorców o tym marzy!

Firmowe okulary

Jakie gadżety firmowe? Postaw na sprawdzone opcje

Jakie jeszcze gadżety firmowe warto wybrać? Na liście nie może zabraknąć tych do umieszczenia w szafie! Szczególną popularnością cieszą się dwa rozwiązania.

9. Kurtka softshell z firmowym wzorem na całej powierzchni

Kurtki softshell są użyteczne – oddychające, chronią przed wiatrem i otulają ciało przed zimnem. W zależności od modelu bywają wodoodporne. To świetny gadżet, zachęcający pracowników do aktywnego spędzania wolnego czasu – bez troski o przemoknięcie. Możesz na niej wykonać swój wzór, nawet na całej powierzchni!

Kurtka firmowa z nadrukiem

10. Ponadczasowy T-shirt to świetny gadżet dla firmy

Kto nigdy nie miał koszulki z logotypem firmy? Taki upominek, jeśli zostanie odpowiednio dopasowany, może być ubierany nie tylko do pracy, ale też podczas różnego typu imprez pracowniczych, zjazdów dla zatrudnionych oraz w wolnym czasie! Do tego jeden zapasowy T-shirt czasami potrafi uratować skórę, dlatego wiele osób na pewno ucieszy się z takiego upominku. Jako drukarnia sitodrukowa jesteśmy przygotowani na wykonanie t-shirtów w bardzo dużych ilościach. Mniejsze nakłady wykonujemy poprzez druk sublimacyjny lub DTG, czyli bezpośredni nadruk cyfrowy na koszulkach.

Koszulka firmowa z samochodem

Jakie fajne i ciekawe gadżety firmowe dla pracowników? Poznaj propozycje naszej firmy

Podczas realizacji zamówienia na oryginalne, a zarazem fajne i ciekawe gadżety firmowe dla pracowników, najlepiej postawić na pomoc specjalistów, którzy dzięki latom doświadczenia zaprojektują produkty tak, by były atrakcyjne dla wszystkich obdarowanych. W razie potrzeby otrzymasz również inne propozycje – w ofercie mamy tysiące gadżetów dla przedsiębiorstw.

Razem z naszymi doradcami z biura obsługi klienta, zrealizujesz ponadczasowe gadżety firmowe z logo – subtelne, lecz wciąż wyróżniające markę na rynku. To gwarancja zadowolenia i obopólnych korzyści dla firmy oraz pracownika! Zachęcamy do kontaktu.

Wróć na górę strony