Gadżety na jubileusz firmy – 5 oryginalnych pomysłów

Gadżety na jubileusz firmy zazwyczaj pełnią funkcję pamiątki, która nawet po wielu latach przypomina o wyjątkowej i ważnej dla pracowników uroczystości. Dlatego niezależnie od tego, którą rocznicę obchodzi przedsiębiorstwo, ważne jest to, by pomysł był przemyślany, a oryginalne prezenty jubileuszowe zapadły w pamięć. Oto pięć najciekawszych propozycji wartych wzięcia pod uwagę.

Gadżety na jubileusz firmy – 5 pomysłów, obok których trudno przejść obojętnie

Jubileusz firmy to bardzo ważne wydarzenie, obchodzone podczas pełnej rocznicy istnienia przedsiębiorstwa. Z jego okazji często organizowane są przyjęcia, bankiety, oficjalne obiady czy inne formy celebracji, podkreślające radość z długotrwałego i owocnego funkcjonowania zakładu. Aby jeszcze bardziej zaznaczyć wagę tego wydarzenia, często wręczane są pamiątkowe upominki.

Jakie gadżety na jubileusz firmy będą odpowiednie do wręczenia zarówno dla przełożonego, jak i pracownika? Oto pięć propozycji.

1. Długopis na jubileusz firmy – codzienne przypomnienie o ważnym wydarzeniu

Wysokiej jakości długopis na jubileusz firmy to gwarancja, że każda osoba związana z przedsiębiorstwem przy każdym jego użyciu przypomni sobie o ważnym wydarzeniu.

Trwały i elegancki długopis z wymiennym wkładem przez wiele lat może być używany przez pracownika, a do tego dzięki niemu da się w sposób estetyczny i stylowy wyeksponować logotyp. Co za tym idzie, długopis budzi miłe skojarzenia z firmą nie tylko podczas wykonywania obowiązków, ale również w trakcie zapisywania notatek poza godzinami pracy. Zapytaj – mamy ich wiele!

Jubileuszowy zestaw piśmienniczy

2. Oryginalne firmowe gadżety jubileuszowe – trofeum nie tylko dla wybranych

Aktualne trendy coraz częściej zachęcają przedsiębiorców do wyróżniania pracowników. Nic więc dziwnego, że wybierają stylowe gadżety na jubileusz firmy, które stanowią estetyczną ozdobę do wnętrza, a jednocześnie podkreślają, jak ważny jest każdy zatrudniony.

Trofeum z logotypem firmy i podkreśloną na nim okazją otrzymania podarunku to gwarancja zadowolenia pracowników. Postawione na biurku, regale czy obok innych statuetek, sprawi, że każdy obdarowany poczuje się doceniony.

Dzięki temu uczuciu może wzrosnąć przywiązanie i zaangażowanie pracowników w działanie przedsiębiorstwa, a także świadomość przyłożenia się do sukcesu firmy. Ponadto to miły gest, świadczący o serdeczności i wdzięczności za pracę włożoną w wieloletni rozwój działalności.

W przypadku każdego trofeum istotna jest jakość napisu. Najlepszą opcją są – grawerowanie laserowe, a także często stosowany do tego celu tampondruk (również oferowane przez naszą firmę). To szczególnie estetyczne rodzaje wykonania znakowania na trofeum, które wyróżniają się ponadczasową trwałością i wyjątkową estetyką. Jeśli potrzebujesz trofeum to napisz do nas, wybierzemy najodpowiedniejsze dla Twojej firmy!

Trofeum firmowe w pudełku

3. Pendrive lub powerbank jako gadżety jubileuszowe – ponadczasowo i praktycznie

Elektroniczne gadżety od lat należą do tych najbardziej pożądanych i uznawanych za najpraktyczniejsze. Co ważne, elektronika nie wychodzi z mody, wyróżnia ją długi okres przydatności i możliwość estetycznego wyeksponowana logotypu firmy.

Ponadto takie upominki bywają bardzo poręczne. Dzięki małym gabarytom nie ma problemu, by mieć je przy sobie, np. w torebce. Mogą też zostać przypięte do kluczy czy schowane w kieszeni spodni. Praktyczność idzie tu w parze z jakością i trwałością. Każdy fan nowinek technicznych doceni taki gadżet. Mamy szeroką ofertę tych produktów, skontaktuj się z nami jeśli jesteś nimi zainteresowany!

Pendrive USB w formie prezentu jubileuszowego

4. Stylowe kieliszki z nadrukiem

Niewiele jest tak ważnych okazji do świętowania, jak jubileusz firmy. Z tego powodu oryginalne prezenty jubileuszowe powinny być dobrane z troską o potrzeby pracowników i budzić pozytywne skojarzenia. Stylowe kieliszki dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach to możliwość jednoczesnego uszczęśliwienia pracowników i przypomnienia im, że praca to nie tylko obowiązki – ale przede wszystkim ludzie, którzy potrafią się bawić, wspierają się, rozśmieszają i są dla siebie serdeczni.

Kieliszki, które wykonujemy mają nadruk wykonany m.in. metodą wspomnianego wyżej tampodruku. Co to oznacza? Napis wyróżnia wytrzymałość. Cechuje go odporność na czynniki zewnętrzne, np. ścieranie, wodę czy chemikalia. Oprócz trwałości jest też niebywale estetyczny i elegancki – co z pewnością pasuje do tak wyjątkowej okazji, jak jubileusz! W ofercie posiadamy kieliszki do wina, szampana i wódki.

Zestaw jubileuszowych kieliszków

5.    Różnego typu zestawy upominkowe

Czasem najlepszym rozwiązaniem są najbardziej sprawdzone opcje. Gadżety na jubileusz firmy wielu osobom kojarzą się przede wszystkim z eleganckimi zestawami, pakowanymi w ozdobne drewniane pudełka z grawerem, w których (w zależności od branży, potrzeb pracowników czy okazji). Mogą znaleźć się w nich zestawy narzędzi, sprzęty elektroniczne, otwieracze do wina czy przybory papiernicze. Takie zestawy są niebywale przydatne w codziennym życiu, a do tego stanowią jedną z najbardziej stylowych i poręcznych z istniejących propozycji pamiątek. Mamy w ofercie je wszystkie!

Zestaw jubileuszowy łączący szachy z akcesoriami do otwierania wina

Gadżety na jubileusz firmy – tylko od zaufanego dostawcy

Gadżety na jubileusz firmy to poważny wybór, związany z dużymi zamówieniami, często sięgającymi nawet kilkuset sztuk. Dlatego warto korzystać wyłącznie z usług sprawdzonych dostawców i drukarni zajmujących się znakowaniem produktów, dbających o jakość produkcji, ekologię i cieszących się renomą na rynku. Oryginalne prezenty jubileuszowe spełniające te wymagania znajdziesz u nas. Napisz do nas, pomożemy wybrać Ci najlepsze gadżety, dopasowane do Twoich potrzeb!

Wróć na górę strony