Kilka słów o nas

Firma TOPQ to przede wszystkim ludzie, świetni fachowcy dla których nowe zamówienie to wyzwanie i pasja w realizacji, to codzienne problemy z wykonaniem coraz to nowych wizji grafików. To także nowoczesny park maszynowy który pomaga wydajnie realizować zamówienia.

UE Unia Europejska

TopQ to nowocześnie zarządzana firma…

…produkcyjno- usługowa, która czerpie swoje inspiracje z zaprzyjaźnionych produkcyjno- reklamowych z Niemiec. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku. Dzięki kompleksowej obsłudze jesteśmy krajowym liderem w produkcji oraz znakowaniu odzieży oraz gadżetów reklamowych.

  • 7000 nadruków dziennie
  • 150+ pracowników
  • 14 lat doświadczenia
  • 72h czas realizacji
zielona koszulka z nadrukiem na turkusowym tle

Szyjemy produkty na miarę każdego projektu

Zobacz jak powstaje nasza marka Shellbag od kuchni

Możliwości produkcyjne

Możliwości produkcyjne naszych wszystkich maszyn i urządzeń to ponad 7000 nadruków oraz znakowań dziennie. Wykonujemy nadruki na wszystkich artykułach i produktach reklamowych takich jak druk na koszulkach, torbach, kubkach, parasolkach, bluzach, gadżetach, hafty komputerowe na produktach tekstylnych znakowanie oraz cięcie laserem tworzyw sztucznych Ponadto znakowanie gadżetów metalowych oraz wycinanie styroduru. Firma TOPQ stara się spełniać oczekiwania wszystkich klientów.

przedmioty umieszczone na tacy do druku

Nowoczesna hala produkcyjna

Wróć na górę strony